Prawo administracyjne

Prawo administracyjne

Kancelaria Adwokacka adw. Remigiusza Gołębiowskiego świadczy usługi prawne z zakresu prawa administracyjnego. Nasze doświadczenie obejmuje pomoc w sprawach administracyjnych, ustalaniu i egzekwowaniu decyzji administracyjnych organów oraz w sporach przed sądami administracyjnymi. Z naszych usług korzystają zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy.

Bogate doświadczenie w sprawach administracyjnych

Nasz zespół ma wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa administracyjnego, a także szeroki zakres świadczonych usług, które obejmują: doradztwo i pomoc prawną, reprezentowanie przed organami administracyjnymi, sporządzanie odwołań, skarg i zażaleń oraz złożenie skargi do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Kancelaria Adwokacka adw. Remigiusza Gołębiowskiego dysponuje wiedzą i doświadczeniem w zakresie prawa budowlanego, ochrony środowiska i innych dziedzin prawa administracyjnego.

Nasza kancelaria adwokacka oferuje profesjonalne porady prawne, kompleksową pomoc prawną i reprezentację przed organami administracyjnymi. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe podejście do zagadnień z zakresu prawa administracyjnego, w tym również prawa budowlanego i ochrony środowiska. Zespół prawników z Kancelarii Adwokackiej adw. Remigiusza Gołębiowskiego zapewnia profesjonalną i kompetentną pomoc w wielu dziedzinach prawa.

Dlaczego warto skorzystać z usług kancelarii adwokackiej adw. Remigiusza Gołębiowskiego ?

Znajdziesz u nas szybką i skuteczną pomoc w sprawach administracyjnych, w tym w sporządzaniu odwołań, skarg i zażaleń do organów administracyjnych oraz do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Wszystkie sprawy są prowadzone z należytą starannością i profesjonalizmem, aby zapewnić Klientom najwyższy poziom obsługi.

Jeśli szukasz profesjonalnej porady prawnej lub pomocy w sprawach administracyjnych, skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką adw. Remigiusza Gołębiowskiego w Łodzi. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc w wielu dziedzinach prawa administracyjnego, w tym w zakresie prawa budowlanego i ochrony środowiska. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kancelaria specjalizuje się w reprezentowaniu Klientów przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi. Nasze usługi obejmują między innymi sporządzanie wniosków wszczynających postępowania, odwołań, skarg do sądów administracyjnych na niekorzystne decyzje, skarg do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Dbamy również o to, by powierzone nam sprawy toczyły się sprawnie i możliwie szybko, dlatego na bieżąco monitorujemy czynności podejmowane przez organy w toku sprawy i w razie potrzeby reagujemy na bezczynność lub przewlekłe prowadzenie sprawy, dokładając wszelkich starań, by za przedłużające się postępowanie Klient otrzymał stosowną rekompensatę finansową.

W ramach naszej praktyki udzielamy fachowego wsparcia w postępowaniach dotyczących między innymi:

  • naliczania opłaty adiacenckiej z tytułu podziału lub uzbrojenia nieruchomości;
  • sprawach o podział czy połączenie nieruchomości;
  • wyłączenia gruntów z produkcji rolnej lub leśnej;
  • niekorzystnych rozstrzygnięć dotyczących nieruchomości, zawartych w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego, w tym także o ustalenie odszkodowania z tytułu zmniejszenia wartości nieruchomości lub żądania jej jej wykupu;
  • wydawania warunków zabudowy lub pozwoleń na budowę;
  • nabywania nieruchomości przez cudzoziemców;
  • ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości w związku z posadowieniem sieci przesyłowych;
  • stwierdzania nieważności prawomocnych decyzji lub wznawiania zakończonych już postępowań.